Messi Runner

2.1.4

Lionel Messi'nin dünyayı kurtarmasına yardım edin

63.4k

Bu uygulamayı oyla

Messi Runner kesinlikle uçuk kaçık olan sınırsız bir koşucu oyunudur. Burada oyuncular, bir sebepten dolayı kötü uzaylılarla savaşmakla yükümlü olan bir ajans ile çalışan ünlü Arjantinli futbol starı Lionel Messi'yi kontrol ederek yönetimi devralırlar. Bu da oyunda Messi ile yapacağınız şeydir: futbol toplarını ve Messi'nin atış gücünü kullanarak kötü uzaylılarla savaşın.

Messi Runner'daki oyun kurgusu bu türün içindeki diğer oyunlarla benzerdir. Ekranda bir yandan diğer yana hareket etmek için sola ve sağa vurmanız gerekir. Zıplamak için yukarı doğru vurun, yerde ileri doğru yuvarlanmak için aşağı doğru vurun.

Messi Runner'ın en iyi özelliklerinden biri de Messi'yi giydirmek için sayısız kıyafetin kilidini açtığınız zamandır. Başlangıçta, Messi'nin hippi versiyonunu göreceksiniz, fakat oyunda ilerledikçe uzun saçlı Messi gibi farklı versiyonların da kilidini açabileceksiniz, hatta gelecekten robot Messi'yi bile.

Messi Runner eğlenceli olduğu kadar absürt olan sınırsız bir koşucudur. Bu sebeple Arjantinli süper starın fanları arasında özellikle popülerdir. Oyun ayrıca çok iyi grafiklere, çok sayıda göreve ve Messi görünümlerine de sahiptir.
Gereksinimler

Android 4.0.3 ya da üstü sürümünü gerektirir.

Uptodown X